Responsive EN > 4-gwiazdkowy hotel Bergheimat w Salzburgu

4-gwiazdkowy hotel Bergheimat w Salzburgu

Tradycyjny Hotel w Mühlbach am Hochkönig

Hotel Bergheimat

W wyjątkowym, wymarzonym położeniu, u stóp majestatycznej góry Hochkönig - w kraju związkowym Salzburg - leży rodzinny hotel Bergheimat. Jego gospodarze, rodzina Kögl-Plenk oraz obsługa hotelowa dzięki swojej serdeczności, taktowi i znajomości tematu będą Państwa niezawodnym towarzyszem w czasie wakacji spędzonych w Austrii.    Dzięki osobistemu podejściu i prawdziwej gościnności goście mogą poczuć się w hotelu Bergheimat jak u siebie w domu.

Hotel leży na wysokości 1200 metrów i jest oddalony o około 3,5 km od wsi Mühlbach. Z dala od codziennych trosk znajdą tutaj Państwo spokój i odpoczynek połączony z wszystkimi wygodami, jakie zapewnia 4-gwiazdkowy standard zakwaterowania. Hotel Bergheimat wyróżnia się łatwym dojazdem i wyjątkowym położeniem wśród malowniczych terenów, doskonałych do górskich wędrówek i jazdy na nartach.

Pokoje i apartamenty

Hotel Bergheimat oferuje zakwaterowanie w przytulnych pokojach i wykwintnych apartamentach, w których każdy gość będzie czuł się komfortowo i przyjemnie. Alpejski rustykalny styl łączy się tu z nowoczesnym wyposażeniem, odpowiadającym wymogom nowoczesnej techniki. Każdy pokój i apartament jest indywidualnie urządzony i ma niepowtarzalny charakter, nadany mu przez gospodarzy hotelu. Dzięki tej różnorodności będą mogli Państwo wybrać w hotelu Hochkönig pokój o odpowiedniej dla Państwa wielkości i kategorii wyposażenia.

Relaks w słonecznych promieniach

W czasie śniadania na tarasie z widokiem na góry czy też pływając na krytym basenie lub relaksując się na balkonie mogą Państwo podziwiać przepiękną panoramę otaczających hotel gór. Dopiero tutaj czuje się wyjątkową wolność wysokich gór, która bez wątpienia przyczyni się do zapewnienia relaksu i wypoczynku.

SPA w górach

Po pełnym wrażeń dniu spędzonym w górach, goście mogą zafundować sobie chwile przyjemności dla ciała i ducha w strefie SPA hotelu Bergheimat. Salzburski hotel SPA udostępnia swoim gościom instalacje kąpielowe oraz sauny na najwyższym poziomie: kryty basen z widokiem na góry i zatoczką jacuzzi, saunami oraz łaźnią parową, różnymi pomieszczeniami do wypoczynku i leżakami do relaksu. Całości dopełniają usługi wellness oraz usługi kosmetyczne - masaż, manicure, pedicure oraz inne zabiegi.

Wyborna kuchnia regionalna

Kreacje mistrzów kuchni z hotelu Bergheimat są obietnicą wyjątkowych przeżyć kulinarnych. Doskonałe produkty z ogrodów i gospodarstw Salzburga gwarantują doskonały smak i najwyższą jakość. Bergheimat zapewni każdemu gościowi rozkosze dla podniebienia - od śniadania aż po menu wieczorne i specjalne bufety tematyczne.

Raj dla urlopowiczów - w lecie i w zimie

Wspaniałe góry dookoła Salzburga zapewniają cały szereg fascynujących przeżyć przez cały rok.   W zimie jest to jazda na nartach oraz snowboard w regionie narciarskim Hochkönig, stanowiącym część Ski Amadé, oferującym 150 kilometrów tras zjazdowych. Z hotelu Bergheimat do najbliższego wyciągu dotrą Państwo wygodnie skubisem w ok. 15 minut .

W lecie liczne atrakcje czekają na gości pod samymi drzwiami: wędrówki po górskich szlakach, jazda na rowerze górskim lub motocyklu przez emocjonujące, alpejskie trasy kraju salzburskiego i wiele innych atrakcji.  Imponujące szczyty górskie i zapierająca dech w piersiach natura zagwarantują niezapomniane przeżycia w czasie urlopu w Salzburgu.

Rodzinny urlop w Austrii

W Mühlbach am Hochkönig, górskiej wsi pełnej zwierząt gospodarskich, dzieci przeżyją emocjonujące wakacje, w czasie których na pewno nie będzie miejsca na nudę. W małych zoo dzieci znajdą liczne przyjaźnie nastawione zwierzęta, zaś na wiejskim placu zabaw najmłodsi będą mogli nacieszyć się   świeżym powietrzem. W specjalnie przygotowanych do zwiedzania gospodarstwach dzieci nieraz otworzą buzię ze zdziwienia, podglądając rolników i pasterzy przy ich codziennej pracy.

W hotelu Bergheimat w Salzburgu spędzą Państwo niezapomniany urlop u stóp majestatycznej góry Hochkönig. Zapraszamy do przesłania niezobowiązującego zapytania do jego gospodarzy, rodziny Kögl-Plenk, lub zarezerwowania online pokoju, w którym spędzą Państwo wolny czas w austriackich górach!

Share this article
close

Our Hotel Bergheimat is currently closed. We are always available for you (hotel@bergheimat.com   +43 6644110158) and from 30 May 2020 we will start again fresh and lively in the summer season.

All further information on the current situation in the hotel can be found on our  blog. We look forward to see you again soon at the Hochkönig!