Responsive EN > 4hvězdičkový hotel Bergheimat v Salcburku

4hvězdičkový hotel Bergheimat v Salcburku

Tradiční hotel v obci Mühlbach am Hochkönig

Hotel Bergheimat

Rodiný hotel Bergheimat se nachází na překrásném místě, pod mocným vrcholem Hochkönig v salcburském regionu. Vaši hostitelé, rodina Kögl-Plenk, a hotelový personál Vám budou vždy srdečně a ohleduplně nápomocni po celou dobu Vaší dovolené v Rakousku. Díky osobní péči a pohostinnosti se budou hosté cítit v hotelu Bergheimat jako doma.

Váš hotel se nachází v nadmořské výšce 1 200 m, pibližně 3,5 km nad horskou obcí Mühlbach. Daleko od rušných míst najdete klid a odpočinek a současně si můžete užít veškerý komfort 4hvězdičkového hotelu. Hotel Bergheimat se nachází uprostřed nádherné turistické a lyžařské oblasti, na jedinečném a snadno dostupném místě.

Pokoje a apartmány

V hotelu Bergheimat budete ubytováni v útulných pokojích nebo apartmánech, které Vám poskytnou příjemné zázemí. Rustikální alpský styl je propojen s nejmodernějším vybavením. Každý pokoj a apartmán je zařízen individuálně a nese rukopis Vašich hostitelů. V hotelu Bergheimat am Hochkönig si můžete dle Vašeho přání vybrat z pokojů různých velikostí a kategorií.

Posezení na slunci

Snídaně na terase s panoramatickým výhledem, koupání v krytém bazénu nebo odpočinek na balkóně: v hotelu Bergheimat si můžete vychutnat překrásné výhledy na okolní hory. Vysoko v horách pocítíte svobodu, která bezesporu prospěje Vašemu odpočinku a uvolnění.

Wellness v horách

Po aktivně stráveném dni můžete po návratu do hotelu Bergheimat relaxovat ve wellness zóně. V našem wellness hotelu v Salcburku je pro Vás připraven bazén a sauny. K nabídce patří krytý bazén s panoramatickým výhledem a masážními tryskami, sauny a parní lázeň jakož i různé odpočinkové prostory s pohodlnými lehátky. Můžete se zde také nechat hýčkat při masáži, manikúře a pedikúře či kosmetické péči.

Vynikající regionální kuchyně

Vynikající kuchyně hotelu Bergheimat potěší Vaše chuťové buňky svými každý den novými a výtečnými kreacemi. Kvalitní produkty ze salcburských zahrad a statků zaručí skvělou chuť a nejlepší kvalitu.  Restaurace hotelu Bergheimat Vás nadchne svými prvotřídními pochoutkami, počínaje snídaní až po večerní menu a speciální nabídky. 

Ráj v létě i v zimě

Překrásné hory v okolí Salcburku nabízí fascinující zážitky po celý rok. V zimě můžete na lyžích a snowboardu sjíždět v lyžařském areálu Hochkönig, který je součástí Ski Amadé, kde je k dispozici 150 km sjezdovek. Skibus Vás během 15 minut odveze od hotelu Bergheimat k nejbližšímu lyžařskému vleku.

V létě zde můžete spoustu aktivit zahájit přímo před dveřmi hotelu: vydat se na pěší túru k horským pastvinám, vyjet na horském kole nebo se na motorce projíždět po kouzelných horských silnicích salcburského regionu a ještě mnohem dál. Impozantní horské vrcholy a okouzlující příroda Vám přinesou nezapomenutelné zážitky z Vaší dovolené v Salcburku.

Rodinná dovolená v Rakousku

Ve zvířecí horské obci Mühlbach am Hochkönig zažijí Vaše děti pestré dny volna a spoustu zábavy. Mohou si zde hladit roztomilá zvířata a zabavit se ve volné přírodě na dětském hřišti. Také okolní statky nabízí mnoho zážitků, kde máte možnost přihlížet práci statkářů a pastýřů.

V hotelu Bergheimat v Salcburku prožijete nezapomenutelnou dovolenou na vrcholu Hochkönig, který je také vrcholem našich pocitů. Pošlete svým hostitelům, rodině Kögl-Plenk, nezávaznou poptávku, nebo si přímo online rezervuje pokoj pro Vaši dovolenou v rakouských horách!

Share this article
close

Our Hotel Bergheimat is currently closed. We are always available for you (hotel@bergheimat.com   +43 6644110158) and from 30 May 2020 we will start again fresh and lively in the summer season.

All further information on the current situation in the hotel can be found on our  blog. We look forward to see you again soon at the Hochkönig!