Responsive EN > 4hvězdičkový hotel Bergheimat v Salcburku

4hvězdičkový hotel Bergheimat v Salcburku

Tradiční hotel v obci Mühlbach am Hochkönig

Hotel Bergheimat

Rodiný hotel Bergheimat se nachází na překrásném místě, pod mocným vrcholem Hochkönig v salcburském regionu. Vaši hostitelé, rodina Kögl-Plenk, a hotelový personál Vám budou vždy srdečně a ohleduplně nápomocni po celou dobu Vaší dovolené v Rakousku. Díky osobní péči a pohostinnosti se budou hosté cítit v hotelu Bergheimat jako doma.

Váš hotel se nachází v nadmořské výšce 1 200 m, pibližně 3,5 km nad horskou obcí Mühlbach. Daleko od rušných míst najdete klid a odpočinek a současně si můžete užít veškerý komfort 4hvězdičkového hotelu. Hotel Bergheimat se nachází uprostřed nádherné turistické a lyžařské oblasti, na jedinečném a snadno dostupném místě.

Pokoje a apartmány

V hotelu Bergheimat budete ubytováni v útulných pokojích nebo apartmánech, které Vám poskytnou příjemné zázemí. Rustikální alpský styl je propojen s nejmodernějším vybavením. Každý pokoj a apartmán je zařízen individuálně a nese rukopis Vašich hostitelů. V hotelu Bergheimat am Hochkönig si můžete dle Vašeho přání vybrat z pokojů různých velikostí a kategorií.

Posezení na slunci

Snídaně na terase s panoramatickým výhledem, koupání v krytém bazénu nebo odpočinek na balkóně: v hotelu Bergheimat si můžete vychutnat překrásné výhledy na okolní hory. Vysoko v horách pocítíte svobodu, která bezesporu prospěje Vašemu odpočinku a uvolnění.

Wellness v horách

Po aktivně stráveném dni můžete po návratu do hotelu Bergheimat relaxovat ve wellness zóně. V našem wellness hotelu v Salcburku je pro Vás připraven bazén a sauny. K nabídce patří krytý bazén s panoramatickým výhledem a masážními tryskami, sauny a parní lázeň jakož i různé odpočinkové prostory s pohodlnými lehátky. Můžete se zde také nechat hýčkat při masáži, manikúře a pedikúře či kosmetické péči.

Vynikající regionální kuchyně

Vynikající kuchyně hotelu Bergheimat potěší Vaše chuťové buňky svými každý den novými a výtečnými kreacemi. Kvalitní produkty ze salcburských zahrad a statků zaručí skvělou chuť a nejlepší kvalitu.  Restaurace hotelu Bergheimat Vás nadchne svými prvotřídními pochoutkami, počínaje snídaní až po večerní menu a speciální nabídky. 

Ráj v létě i v zimě

Překrásné hory v okolí Salcburku nabízí fascinující zážitky po celý rok. V zimě můžete na lyžích a snowboardu sjíždět v lyžařském areálu Hochkönig, který je součástí Ski Amadé, kde je k dispozici 150 km sjezdovek. Skibus Vás během 15 minut odveze od hotelu Bergheimat k nejbližšímu lyžařskému vleku.

V létě zde můžete spoustu aktivit zahájit přímo před dveřmi hotelu: vydat se na pěší túru k horským pastvinám, vyjet na horském kole nebo se na motorce projíždět po kouzelných horských silnicích salcburského regionu a ještě mnohem dál. Impozantní horské vrcholy a okouzlující příroda Vám přinesou nezapomenutelné zážitky z Vaší dovolené v Salcburku.

Rodinná dovolená v Rakousku

Ve zvířecí horské obci Mühlbach am Hochkönig zažijí Vaše děti pestré dny volna a spoustu zábavy. Mohou si zde hladit roztomilá zvířata a zabavit se ve volné přírodě na dětském hřišti. Také okolní statky nabízí mnoho zážitků, kde máte možnost přihlížet práci statkářů a pastýřů.

V hotelu Bergheimat v Salcburku prožijete nezapomenutelnou dovolenou na vrcholu Hochkönig, který je také vrcholem našich pocitů. Pošlete svým hostitelům, rodině Kögl-Plenk, nezávaznou poptávku, nebo si přímo online rezervuje pokoj pro Vaši dovolenou v rakouských horách!

Share this article